Де в Миколаєві ви точно отримаєте схвалення заявки на позику

Мікрокредитування – доволі популярний спосіб швидко отримати гроші на невеликий строк для оплати термінових рахунків. Зараз оформити заявку на мікрокредит у Миколаєві дуже просто. Це можна зробити в онлайн-режимі з мінімальним переліком документів.

Подати таку заявку в МФО, яку можна знайти на сервісі «Мікрокредити», може кожен громадянин України, якому вже виповнилося 18 років. Для цього знадобляться лише найнеобхідніші документи та дозвіл на перегляд кредитної історії. Останнє необхідно, щоб відсіяти шахраїв і недобросовісних позичальників. Усі інші мають дуже високі шанси отримати потрібну суму мікрокредиту, адже, згідно зі статистикою, в середньому мікрофінансові організації схвалюють понад 90% заявок.

Мікрокредити недарма користуються попитом, оскільки надають можливість майже миттєво отримати до 25 тисяч гривень. При цьому організації, які видають такі позики, здебільшого не вимагають:

  • довідку про ваші доходи;
  • поручительства з боку інших осіб;
  • заставу на будь-яке майно.

Все, що потрібно – ваші паспортні дані, ІПН і номер банківської картки. Процентні ставки по мікрокредитах можуть бути вищими, ніж у банку. Проте в банках малоймовірно отримати позику без кредитної історії. Натомість у мікрофінансових установах це цілком реально. Тож, якщо вам терміново потрібні гроші, а банк відмовив у кредиті, варто скористатися мікрокредитуванням.

Де знайти вигідні пропозиції по мікрокредиту

Збираючись взяти позику, слід звертатися лише до офіційних установ, які мають право займатися мікрокредитуванням. У такому випадку ви зможете уникнути прихованих платежів і комісій. Адже чинне законодавство зобов’язує мікрофінансові установи оприлюднювати всі умови надання кредиту та забороняє змінювати їх після укладання договору в гіршу для позичальника сторону. Простіше кажучи, якщо ви взяли позику на 20 днів під 2% на день і вчасно повертаєте гроші, то кредитор не може вимагати більших виплат, ніж зазначено в договорі.

Водночас можлива ситуація, коли вам не вдається отримати всю потрібну суму одним кредитом або раптово виникає необхідність у новій позиці. Враховуйте, що умови другого кредиту можуть відрізнятися від тих, згідно з якими ви взяли перший, навіть якщо різниця між їхнім оформленням становить кілька днів або навіть годин.

Напрочуд вигідні пропозиції лише від ліцензованих мікрофінансових організацій присутні за посиланням https://microcredits.com.ua/mikrokredity-v-nikolaeve на сайті мікрокредитів. Тут ви одразу побачите основні умови надання мікрокредиту від кількох різних установ і зможете швидко вибрати оптимальний для себе варіант.