До якого МФО звернутися, якщо ви прагнете оформити кредит: корисні поради

Послугами МФО користується величезна кількість громадян України і з кожним роком вони стають все більш популярними. МФО пропонує короткострокові мікрокредити, які не можна отримати у банку.

Особливості та правила отримання позик

Мікрофінансові організації допомагають людям взяти кредит на невеликий термін та невелику суму. Такі умови класичним банкам невигідні, а великі суми не завжди потрібні. Щоб отримати 1000 – 10000 грн терміном від тижня до 1 місяця, люди звертаються до мікрофінансових організацій. Умови тут досить прості – за кожен день кредиту нараховується відсоток. У Banana Credit він становить 3% на день. Взяти такий кредит можна на https://www.k24.com.ua/kreditnye-kompanii-v-ukraine/banana-credit/ організації.

Для отримання кредиту достатньо мати паспорт або документ, що засвідчує особу, а самому позичальнику має бути від 18 до 65 років. Зайнятість для такого кредиту не має значення, як і прибутки громадянина.

Заявки приймаються кількома способами та цілодобово. Для постійних клієнтів діють програми лояльності щодо зниження процентної ставки або можливість продовжити термін кредитування.

До BananaCredit звертаються різні громадяни: ІП, фізособи, жінки у декреті, студенти, пенсіонери, безробітні чи неофіційно працевлаштовані громадяни. Таким категоріям населення банк зазвичай відмовляє у видачі кредиту, але МФО надає свої послуги та видає їм кредити на невеликі суми. У студента чи матусі у декреті закінчилися гроші та якось треба дотягнути до наступних виплат? Тоді мікрокредитування допоможе вирішити проблему, особливо якщо немає знайомих і рідних, у кого можна зайняти невелику суму грошей.

Для отримання кредиту потрібно:

  • паспорт України;
  • ІПН;
  • адреса, телефон та електронна пошта;
  • картка українського банку.

На сайті BananaCredit можна попередньо скористатися кредитним калькулятором та визначити для себе суму та термін позики. Далі на сайті необхідно заповнити анкету та пройти верифікацію банківської картки.

Після ретельної перевірки даних клієнт отримує підтвердження про угоду. Необхідна сума надходить на вказану банківську картку.

Отримати кредит можна у будь-який час доби. Усі заявки приймаються, розглядаються та схвалюються у короткий проміжок часу та цілодобово. Це найкращий варіант для отримання термінової позики. Закрити кредит можна одним платежем або частинами за допомогою банківської картки, терміналу Приват Банку або банківським переказом за реквізитами МФО.