Що таке дошка бізіборд: її ключові особливості та переваги

У сучасних магазинах іграшки, що розвивають, представлені у великому асортименті. Серед них особливою популярністю користуються бізіборди. Бізіборди все частіше привертають увагу батьків, які намагаються купувати для малечі цікаві іграшки, від яких точно буде користь, і які приваблюють навіть непосидючого малюка. Розраховані вони на діточок старше одного року, в середньому до п’яти, але також є окремі м’які моделі для малюків від 7-8 місяців.

Що являє собою дошка бізіборд?

Як показує назва, бізіборд – це розвиваюча дошка («busy» значить «зайнята», а «board» переводиться як «дошка»). Тобто це така інтерактивна іграшка, яка здатна зацікавити й захопити дитину, та ще в ході гри сприяти розвитку важливих якостей. Серед навичок, які розвиває бізідошка, можна виділити:

  • концентрацію уваги;
  • логічне мислення;
  • пам’ять;
  • терпіння та посидючість;
  • почуття впевненості в собі;
  • розвиток дрібної моторики.

Сама ж іграшка бізіборд представлена панеллю, на якій розміщені різні предмети та прилади, які оточують всіх нас в повсякденному житті, але які заборонені для діточок. До таких відносяться розетки, дверні замки, вимикачі, різні дрібнички (кріплення, швейна фурнітура тощо). Зазвичай на бізібордах розміщують годинники з цифрами, диски телефонів, геометричні фігури та багато іншого, що дитині ще слід дослідити. Всі вони рухливі, повністю відповідають реальним, тому найкращим чином допомагають малюкам розібратися з функціями та використанням.

Купити бізіборд – це раціональне рішення для батьків. При цьому слід врахувати декілька рекомендацій.

Як купити найкращий бізіборд для дитини?

Для того, щоб вибрати найкращий бізіборд і купити в Україні, слід скористатися послугами інтернет-магазину, який пропонує корисні інтерактивні розвиваючі іграшки. Там і більший вибір, і ціни завжди вигідніші, ніж у звичайному.

Важливо вибирати бізіборди від надійних виробників, які гарантують якість та надійність товару, а також використання матеріалів та фарб, абсолютно безпечних для малечі. На бізідошці всі рухливі предмети повинні бути надійно закріплені, щоб малюк не відірвав їх та не поранився.

З представленого асортименту слід вибирати моделі, наповнення яких розраховане на діточок відповідного віку. Частина таких іграшок універсальна, але також є розроблені окремо для дівчаток та для хлопчиків.

Незважаючи на те, що теоретично бізіборд можна зробити й самому, краще все ж таки вибрати той, який розроблений педагогами та психологами відповідно до віку та вподобань дітей. Крім того, покупні іграшки більш надійні та міцні.