Технологія монтажу електричної теплої підлоги: яких правил дотримуватися

Обігрів підлоги дозволяє створювати у приміщенні комфортний мікроклімат у холодний сезон. Залежно від контуру, що обігріває, виділяють дві категорії теплої підлоги: водяні та електричні. Підігрів електричної підлоги відбувається за рахунок розміщеного у стяжці кабелю. Можна купити підлогу на elektrokonyk.com.ua, попередньо вивчивши особливості та характеристики такої статі.

Переваги

Популярність електричної теплої підлоги пояснюється його численними перевагами:

  1. Система сумісна з будь-якими видами покриття для підлоги, будь то плитка, ламінат і т.д.
  2. Тепло від нагрітої підлоги поширюється приміщення рівномірно, що робить такий спосіб обігріву дуже ефективним.
  3. Електрична тепла підлога стане чудовою заміною звичайної опалювальної системи. При цьому зовні ніякі нагрівальні елементи не помітні, що дозволяє зберегти естетику інтер’єру.
  4. Якщо дотримуватися нескладних правил експлуатації, електрична тепла підлога буде служити дуже довго, не потребуючи ремонту.
  5. У разі виникнення будь-якої несправності вирішити проблему буде нескладно.
  6. Терморегулятор дозволяє регулювати температуру підлоги відповідно до потреб мешканців. Також можна задавати час для відключення системи та її включення, що дуже зручно.
  7. Нагрівальні елементи в системі теплої підлоги нагріваються не надто сильно, що забезпечує високий рівень безпеки під час експлуатації таких пристроїв.
  8. Для встановлення теплої підлоги цього типу не потрібен електричний чи газовий котел.
  9. Даний спосіб опалення застосовується як для житлових, так і для офісних приміщень.
  10. Процес монтажу теплої підлоги є порівняно простим. На проведення робіт потрібно небагато часу.

Пристрій

У складі такої теплої підлоги основними елементами є електрокабелі, які монтуються під покриттям для підлоги. Вони можуть бути як одножильними, так і двожильними. Ще один варіант влаштування електричної теплої підлоги передбачає використання спеціальних нагрівальних матів. Вони складаються з армованої пластикової сітки з укладеним у неї двожильним кабелем, який забезпечує нагрівання покриття для підлоги до потрібної температури. Для регулювання кількості енергії, що подається на кабелі, використовується спеціальний прилад термостат.

Процес монтажу теплої підлоги передбачає розміщення нагрівальних кабелів у бетонній стяжці, причому відстань між поворотами кабелю має бути однаковим по всій площі.