Як обрати якісний матрац: перелік вимог до нього та корисні поради

Придбавши меблі, предмети інтер’єру та побуту, значна частина покупців прагнуть заощадити якомога більшу суму, що є цілком природним бажанням. При цьому все ж таки слід розуміти, що окремі категорії речей економії не терплять. Насамперед йдеться про здоров’я людини. Вибираючи продукцію, що прямо впливає на здоров’я та самопочуття, не шкодуйте грошей на покупку.

Відчутний вплив на стан людського організму надає ряд факторів, які вкрай важливо врахувати та взяти до уваги. Першорядне значення у житті кожного з нас має повноцінний сон. Від його якості залежить все, без найменшого перебільшення: наше самопочуття, настрій, працездатність та здоров’я.

На щастя, виробники товарів для сну пропонують справді широкий асортимент виробів, покликаних забезпечити людині комфортний сон. При організації спального місця в першу чергу слід подумати про вибір ортопедичного матраца – основи здорового відпочинку. Великий вибір моделей на будь-який смак та гаманець представлений на сайті magdek.com.ua інтернет-магазину “Магдек”. Досвідчені консультанти завжди готові допомогти у виборі відповідного виробу з урахуванням запитів та індивідуальних параметрів користувача.

Ортопедичні матраци зі складу виробника в Києві, які можна знайти за посиланням magdek.com.ua /matrasi/, завдяки своїй якості забезпечують довгі роки служби. Покупцеві надається офіційна гарантія від виробника та сервісне обслуговування.

Як правильно вибрати матрац?

  1. Виріб повинен відповідати своїй назві та повною мірою виправдовувати покладені на нього очікування. Головною функцією ортопедичного матраца є підтримка хребта у природному положенні. Анатомічні ліжка захищають хребет від викривлення та попереджають розвиток багатьох захворювань опорно-рухового апарату.
  2. Звертайте увагу на матеріали наповнення матраца. Сучасні моделі виготовляються із застосуванням таких наповнювачів, як натуральний та синтетичний латекс, койра кокосу, пінополіуретан, меморікс. Від виду наповнювача залежить вираженість ортопедичного ефекту виробу. До того ж, наповнювач визначає рівень жорсткості матраца – параметр, суворо індивідуальний для кожного користувача.
  3. Визначтеся, який тип матраца вам краще, пружинний або безпружинний. Таким чином ви суттєво звузите коло пошуків.

Відвідавши інтернет-магазин magdek.com.ua, ви будете приємно вражені багатим асортиментом, професійністю консультантів та доступними цінами. Бажаємо вам здоров’я та вдалих покупок!