Якими бувають обвіси для гвинтівок: основні різновиди та їх особливості

Що для солдата головне? Назвати конкретний предмет складно, але військові сходяться в одному: потрібна відповідна зброя. Голими руками бій виграти складно. Гвинтівки по праву вважаються одним із найуніверсальніших варіантів. А сімейство напівавтоматичних гвинтівок AR-15 – одне з найпопулярніших у світі. Зброя легко тюнінгується, тому її просто модифікувати під конкретну людину. Достатньо замовити обвіс на https://tacticool.net.ua/obvis-na-ar-15-m4-m16/.

Як підібрати обважування

Модифікацій є безліч. Як підібрати потрібну? Потрібно виходити із фізичних особливостей власника. Наприклад, людині з довгими пальцями стандартна ручка незручна: користуватися спусковим гачком важко. Вихід – потовщена рукоять. Проста заміна рукояті робить стрілянину набагато приємнішою, а руки менше втомлюються.

Це правило простежується у всьому. Прицілюючись, підрулюєте головою? Змініть довжину або форму цівки, а також придивіться до підщечників. Приклад Люфт? Просто замініть його на більш відповідним. Зброя має бути зручною.

Які взагалі існують модифікації? Найчастіше прокачують ручку. Шукаєте універсальну рукоятку? Беріть тактичну: конфігурація відповідає анатомічним особливостям руки та підходить практично всім. Складні та знімні рукоятки ідеальні при транспортуванні.

Також існує рукоятка управління вогнем – додаткова рукоятка, дешева та надійна. Варіантів виконання багато, та й форма відрізняється завидною різноманітністю. Легко підібрати деталь під себе.

Але модифікувати можна не лише ручку. Існують сошки. Вони жорстко фіксують ствол, що збільшує точність пострілу, тому такий елемент воліють стріляючі лежачи. Різноманітні приціли універсальніші і загалом полегшують роботу.

Де купити

Обваження марна і навіть шкідлива, якщо підібраний неправильно — або зроблено погано. Потрібно купувати продукцію лише перевірених фірм. DLG Tactical – турецький бренд, що спеціалізується на AR-15 (модифікації на нього чудово лягають на М4, М16 та інші подібні гвинтівки), Якісні рукояті та приціли продовжать зброї життя і співслужать хорошу службу стрілці.

Де їх придбати? В інтернет-магазині Tacticool. Тут ви знайдете безліч варіантів обважування на АР-15 і не тільки. Асортимент вражає. Продається продукція тільки надійних виробників, але доступні ціни. Якість буває вигідною.

Tacticool обробляє замовлення швидко та чітко. Є доставка, до того ж вона діє на території всієї України.