Переваги вологого котячого корму та корисні поради щодо його вибору

Ті, у кого живуть кішки, знають: твердження, що це байдужі та холодні вихованці просто стереотип. Пухнасті прив’язуються до людей не гірше за собак, просто виявляють це інакше. Приємно, коли приходиш після важкого робочого дня, і твоя кішка тікає тебе зустрічати. Таку відданість треба винагороджувати.

Сучасний ритм життя більшості не дозволяє готувати кішкам корми самостійно: це довго, і занадто багато доведеться возитися з правильним підбором поживних речовин. Достатньо загуглити «купити корм на 101dalmatin.ua/tovary-dlya-kotiv/korm-dlya-kotiv/vologij-korm-dlya-kotiv», і ваш вихованець задоволений. І вологий корм набагато кращий за сухий.

Переваги

Сухі печива можуть провокувати сечокам’яну хворобу. Якщо корм сухий, потрібно рясно напувати тварину, але не всі кішки охоче п’ють. Це призводить до сумних наслідків та скорочує термін життя улюбленця. У вологих цілком достатньо води (хоча миска з рідиною все ж таки не завадить). Це має ще один вагомий плюс: так корисні речовини засвоюватися краще.

Склад у вологих кормів інший. У сухих обмаль білка, а кішкам він життєво необхідний. Консерви та пауки повністю перекривають потребу в білковій їжі.

Консерви підійдуть кішкам із проблемними зубами. Гризти сухий корм їм дуже складно, а ось м’які шматочки якраз. Іноді кіт просто ігнорує печиво і готовий вологий корм залишається єдиним виходом.

Годувати вихованця вологим кормом не складніше, ніж сухим. Не потрібно шукати якісне м’ясо чи рибу, мучитися з вітамінами. Виробники все зробили за вас.

Як вибрати

Щоб кішка жила довше і не мучилася від хвороб, потрібно купувати лише якісні корми. Вони дорожчі, але на лікування у ветклініці піде значно більше коштів. Та й щастя вихованця варте того.

Кішкам великих порід потрібно особливе харчування з високим вмістом білка. Стандартні паучі не підійдуть. Особлива дієта також потрібна кошеням, вагітним і кішкам, що годують. А ось стерилізовані зазвичай цілком задоволені стандартним меню.

Де купити

Хочете придбати якісний вологий корм для кішок, але не знаєте, де його дістати? Загляньте в магазин 101Далматін. Тут ви знайдете багато кормів від найкращих виробників. Склад перевірений, максимальна користь. Різноманітність смаків дозволить догодити навіть найприскіпливішому коту.

Інші товари для котів теж є. Від іграшок і лежанок до вітамінів і засобів від паразитів – в 101Далматін знайдеться все. І товари магазин доставляє по всій Україні.