Як обрати якісні сталеві печі каміни: корисні рекомендації

Сталеві печі та каміни користуються популярністю, завдяки їх практичності та функціональності. У таких пристроїв дуже багато переваг, що залучають користувачів. Перш ніж обрати каміні на https://saven.ua/kaminy-ta-pechi/, варто дізнатися більше про їх особливості та переваги.

Переваги

До основних переваг сталевих печей та камінів відносять такі фактори:

 1. У базових моделей сталевих печей ціна цілком доступна. У моделей з товстими стінками та оригінальним декором вартість вища.
 2. Асортимент сталевих печей надзвичайно великий. Отже, вибір відповідної моделі буде досить простий.
 3. Для сталевих печей та камінів підходять різні типи палива. Для розтоплення такої печі підходять не лише звичайні дрова, та й брикети.
 4. Для таких камінів та печей характерний досить високий рівень тепловіддачі. Сталь нагрівається швидко і відразу починає віддавати тепло у повітря.
 5. Сталеві топки мають невеликі розміри, виглядають акуратно та стильно. Вони добре вписуються в інтер’єр сучасного будинку.
 6. Сталеві печі якісні та довговічні. Сталь добре переносить перепади температур.
 7. Монтаж сталевої топки дуже простий, завдяки малій вазі та стандартній формі конструкції.
 8. Печі зі сталі стійкі до пошкоджень, не бояться механічної дії.
 9. Функціонал сталевих печей може бути дуже широким. Деякі моделі не лише обігрівають приміщення, а й дозволяють готувати їжу.
 10. Можна вибрати модель оптимальної потужності з урахуванням площі приміщення, яке має опалюватись сталевою піччю.

Особливості

Залежно від особливостей роботи всі сталеві печі поділяються на дві категорії:

 1. Класичні моделі мають обмежений функціонал. Така піч може опалювати приміщення за рахунок нагрівання повітря під час горіння палива в топці. Від однієї закладки дров піч даного типу може працювати на повну силу до 4 годин. Час роботи значною мірою залежить від габаритів печі та якості палива.
 2. Сучасні моделі набагато практичніші та функціональніші. Від однієї закладки пекти може працювати значно більше часу. Час роботи збільшується до 12 години. Це стало можливим завдяки використанню особливих додаткових систем для регуляції інтенсивності горіння та швидкості подачі повітря. Сучасні печі оснащуються декоративними вставками для підвищення теплоємності та збільшення продуктивності. Деякі печі оснащуються духовою шафою та варильною панеллю. Завдяки наявності захисного п’єдесталу, можна встановити сталеву піч на будь-яке покриття для підлоги.